Tagi

, , ,

English: Help my friend Dorothy win a photo competition! The main prize is a photography workshop she would really like to attend. So click on the link, rate this photo 5 points, give your e-mail  address and confirm your vote clicking the link that is going to be sent to you as a return message.  Right now she’s on the fourth place so PLEASE click on the link and vote for her!

Polish: Pomóżmy Dorocie, znanej wszystkim moim czytelnikom jako PODWIATR, wygrać konkurs fotograficzny!

BARDZO PROSZĘ wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc. Wystarczy kliknąć link do zdjęcia ( http://www.warsztatywzlodziejewie.pl/wp-content/plugins/wp-photocontest/viewimg.php?img_id=13&post_id=2542 ), oddać głos oceniając zdjęcie na 5 punktów i potwierdzić go klikając w link w mailu zwrotnym. To proste, nic nie kosztuje, a może przyczynić się do spełnienia jej wielkiego marzenia. Pomożecie?

podwiatr photography, fotografia podwiatr, fotografia dziecieca

A oto zdjęcie walczące o główną nagrodę

PS. Jeśli macie bloga proszę opublikujcie u siebie apel o głosowanie na Dorotę. Wystarczy, że skopiujecie poniższy tekst – zajmie Wam to 2 minuty. Jednocześnie pragnę gorąco podziękować Anicie, Lali, Oli, Darsi, Sylwii i Gazynii, które już to uczyniły.

„Pomóżmy Dorocie wygrać konkurs fotograficzny! Wystarczy kliknąć link do zdjęcia ( http://www.warsztatywzlodziejewie.pl/wp-content/plugins/wp-photocontest/viewimg.php?img_id=13&post_id=2542 ), oddać głos oceniając zdjęcie na 5 punktów i potwierdzić go klikając w link w mailu zwrotnym. To proste, nic nie kosztuje, a może przyczynić się do spełnienia jej wielkiego marzenia. „

Reklamy