Tagi

, , , , , , , , , , , ,

English: Did you have a nice weekend? I did :) and I made a lot of stuff. But sorry for the boring photos – I don’t have anybody to take the pictures of me this week.

Firstly, I almost finished my navy blue bell-bottoms. I just have to hem them, put the pockets and the belt, and I’m done. The fabric used for the trousers is some kind of wool and lycra mix so they won’t crease. 

Secondly, I made four paper patterns for new dresses and today I’m gonna start sewing a cute LBD form the last issue of Burda (10/2011). I can’t wait to wear it!

Finally, I purchased a lot of new textiles but I’m waiting for the delivery so stay tuned.

Polish: Miniony weekend był bardzo pracowity – sami zobaczcie. Prawie skończyłam granatowe spodnie dzwony, zostało mi tylko podwinąć nogawki, doszyć pasek i kieszenie i gotowe. Spodnie uszyte są z mixu wełny i lycry dzięki czemu nie będą się gniotły. Użyłam starego wykroju, który mam w mojej kolekcji od liceum.

Zrobiłam też papierowe wykroje na 4 sukienki z ostatniego numeru Burdy (10/2011). Uważam, że to najlepszy numer w tym roku! Zamierzam zacząć szycie od przeuroczej małej czarnej ze stójką i koronkową wstawką w dekolcie.

Poza tym nabyłam mnóstwo nowych materiałów i postaram się jutro zrobić im jakieś przyzwoite zdjęcia.

burda pattern, making clothes, sewing, szycie, szycie ubrań, wykroje Burda, mała czarna, spodnie dzwony

prawie gotowe spodnie dzwony

making clothes, sewing, szycie, szycie ubrań, wykroje Burda, mała czarna, LBD

mała czarna z Burdy 10/2011 - burdastyle.de

making clothes, sewing, szycie, szycie ubrań, wykroje Burda, mała czarna, spodnie dzwony

materiały na nową sukienkę

Reklamy