Tagi

, , , , , , ,

English: I’d like to encourage you to take part in a charity which wants to cheer up little patients of oncology hospital in Gdańsk. Polish crafting bloggers are sewing colourful pillow cases to bring the kids some joy. If you wanna join contact Celine, who’s the brain of this initiative. Her email adress is cela_j(ape)o2(dot)pl. Big karma to all volunteers!

Polish: Jedna z dziewczyn na forum „Szyjemy po godzinach” współorganizuje akcję obdarowania dzieciaków z onkologii w Gdańsku cudnymi, wesołymi poduszkami, które umilą im ciężkie chwile jakie muszą spędzać w szpitalu. Potrzebne są kolorowe poszewki na jaśki 40x40cm z aplikacjami i innymi bajerami. Należy wysłać je pocztą kontaktując się najpierw z Celą, która poda Wam adres do wysyłki. Mail Celi: cela_j(małpa)o2(kropka)pl a TUTAJ jest wątek gdzie Cela wszystko dokładnie tłumaczy.

Czas goni bo poduchy mają być gotowe na Mikołaja czyli 6.12, kiedy to dziewczyny przekażą je dzieciom w szpitalu. Z góry wielkie dzięki za wsparcie akcji – osobiście planuję uszyć 3 poszewki i zachęcam Was do tego samego :).
PS. Szyjemy same poszewki, bez wkładów.

szycie, sewing, how to make a pillow, jak uszyć poduszkę, handmade pillow, poduszki

Reklama