Tagi

, , , , , , , , , ,

English: If you are fond of tilda you should like what I made yesterday. I wanted to try out some new tilda patterns so I made a penguin and a flying pig. What’s more, we can finally buy tilda books in Polish! There are 3 different books on the market which is great news for beginners looking for tilda patterns. But for all of you who don’t speak Polish – you can find lots of tilda patterns HERE so click, print and enjoy.

Polish: Czy wiecie, że od niedawna można kupić 3 książki o tildzie po polsku? Zostały wydane przez wydawnictwo Buchmann pod tytułami „Przytulne dekoracje„, „Radosne dekoracje” i „Dekoracje na Boże Narodzenie„. Książki dostępne są m.in. w Empiku i innych większych księgarniach, kosztują 26-36 zł i zawierają wykroje tilda, które oryginalnie były w różnych książkach Tone Finnanger. Wykroje tilda nie są specjalnie skomplikowane ale dla początkujących osób polskie instrukcje zapewne będą nieocenioną pomocą. Dla osób, poradzą sobie bez czytania instrukcji mam COŚ EXTRA – oto LINK do biblioteki na Picasie, w której znajdziecie wykroje tilda i kompletne książki tilda w oryginale.

     

Skoro już jesteśmy przy tildzie to ostatnio wypróbowałam kilka nowych wykrojów i uszyłam pingwina i skrzydlatą świnię. Mój pingwin zrobiony jest z czarnego filcu ale następne będą z milutkiego czarnego aksamitu. /Wykrój na pingwina pochodzi z książki bożonarodzeniowej!/ Skrzydlatą świnię uszyłam z resztek po ubraniach i dzięki zamontowaniu nóg metodą ‚na guziki’ może ona poruszać kończynami :).

wykroje tilda, tilda patterns, tilda pingwin, tilda penguin, szycie, zabawki handmade

tildowy pingwin

wykroje tilda, tilda patterns, tilda świnia, tilda pig, tilda piglet, szycie, zabawki handmade

tildowy świniak

Reklamy