Tagi

, , , ,

English: I’m happy to tell you that one of my dresses was featured in the newest issue of Polish Burda Easy Fashion S/S 2012. Besides, I was interviewed by Hot Magazine and in its last issue you can read what I said (it’s in Polish). 

Last but not least, I was nominated by Edith to list 7 of my sins and virtues. Here I go – I am:

– super organised, disciplined, and punctual (+),

– but I’m impatient, unforgiving and totally addicted to sweets (-),

– and if I ever won in a lottery I’d instantly quit my job, close the blog, and move to Hawaii and never look back.

Happy Easter everyone!

Polish: Witam wszystkich! Muszę się Wam pochwalić, że jedna z moich sukienek została pokazana w nowej Burdzie „Szycie krok po kroku”. Ciekawe czy ją zauważyliście? Dla osoby, która jako pierwsza rozpozna moją sukienkę – nagroda niespodzianka. Swoje domysły prosze zgłaszać  w komentarzach!

wykroje burda, burda patterns, blog o szyciu, Burda szycie krok po kroku 2012

Po drugie, napisał o mnie szczeciński Hot Magazine. W najnowszym numerze możecie przeczytać ów wywiad tylko nie patrzcie na zdjęcia – wcale a wcale tak nie wyglądam ;).

I na koniec – Edyta wybrała mnie do zabawy w „Grzechy i cnoty”. Zasady każą mi napisać 7 cnót, grzechów lub faktów o sobie. No to lecimy – jestem:

– doskonale zorganizowana, zdyscyplinowana i punktualna (+),

– ale niecierpliwa, mało wyrozumiała i totalnie uzależniona od słodyczy (-),

– a gdybym wygrała w totka to od razu rzuciłabym prace, zamknęła bloga i wyprowadziła się na Hawaje (F).

Powinnam teraz wskazać 10 kolejnych osób ale ponieważ ostatnio przy zabawie serialowej wszystkie wyznaczone Panie wykręciły się od odpowiedzi to tym razem oszczędzę sobie roboty i zabiorę się za pieczenie mazurka kajmakowego. Udanej Wielkanocy wszystkim życzę!

 

Reklamy