Tagi

, , , , , ,

English: I’m back – my summer vacation is over. I spent last 2 days cleaning and organising my workshop AND my wardrobe. I’ve found these 2 fabrics somewhere in my stash and I plan on making 2 classic long-sleeved shirts. I used a pattern from Burda 9/2009.

Polish: Wróciwszy z wakacji zabrałam się za generalne porządki w domu. W mojej pracowni znalazłam 2 bawełniane tkaniny w kratkę a ponieważ inspekcja mojej garderoby wykazała, że mam tylko 2 koszule postanowiłam sobie sprawić 2 kolejne.

W/w inspekcja ukazała też moim oczom szokującą prawdę – mam 37 letnich sukienek. Powtarzam – trzydzieści siedem :) i muszę dodać, że wszystkie zimowe ubrania mam pochowane w workach próżniowych! Wczoraj na facebookowej stronie Long Red Thread dziewczyny rzuciły pomysł aby zorganizować wyprzedaż moich sukienek. Mam emocjonalny stosunek do moich ubrań i ciężko mi się z nimi rozstawać ale mam nadzieję, że w 3 dni podejmę decyzję co nie jest mi niezbędne. Wszystkich zainteresowanych wyprzedażą moich ubrań handmade zapraszam w poniedziałek.

PS. Wykrój – Burda 9/2009.

szycie, szycie ubran, blog o szyciu, ubrania handmade, szycie na maszynie, sewing, making clothes

Reklamy