Tagi

, , , , , , , , , , , , ,

English: An owl mask made of scraps of felt for Alice. I plan one making one more but in brown for Alice’s younger brother. The pattern comes from the last issue of Burda magazine (1/2013) that contains GREAT costumes for carnival.

Moreover, one of my dresses was featured on US Burda website which makes me very happy :).

Polish: Maska sowy uszyta ze skrawków filcu dla Alicji. Wykrój na maskę pochodzi z najnowszego numeru Burdy (1/2013). W styczniowym numerze jest mnóstwo fajnych kostiumów dla dzieci: sowa, papuga, pająk, szczurek, gąsienica, rekin (CZADOWY), plus cały komplet postaci ze Star Wars – czapka dla małego Yody jest PRZEUROCZA. Jest też kilka fajnych retro sukienek.

Dawno nie było tak dobrego numeru!

szycie na maszynie, maska sowy, uszyc maskę, maska z filcu, handmade mask, sewing, szycie dla dzieci

blog o szyciu, felt mask, handmade masks, jak zrobic maske, maska sowy, maska z filcu, maski dla dzieci, sewing for kids, szycie dla dzieci, szycie na maszynie

photo by podwiatr

Poza tym mogę już ogłosić, że właśnie szykuję dla Was bardzo fajny tutorial (dziś robiłam zdjęcia) na uszycie jednej z rzeczy, o którą ciągle pytacie mnie w mailach i w komentarzach. Ciekawe kto zgadnie co to takiego?

I jeszcze na zakończenie chciałam pochwalić się, że jedna z moich sukienek została wyróżniona na stronie amerykańskiej Burdy :).

To tyle!

ekran