Tagi

, , , , , , , , , , , ,

English: Today I’d like to show few things which I’ve cut and sewn recently. I cut a maxi dress using one of the Simplicity patterns from Anna magazine. I also completed the first stage of our MAY SEW ALONG (more information HERE) and prepared the patttern and the fabric to make a top from Burda 4/2013. And lastly, I made 6 small grocery bags – more bags to come soon. You can buy all of them via my Pakamera.

Polish: Majówka majówką ale szyć trzeba :). Oto co zdziałałam w zeszłym tygodniu.

Po pierwsze, skroiłam sukienkę maxi z wykroju z Anny (nowego magazynu z wykrojami Simplicity). Tkanina to przepiękny amarantowy miks ubraniowy z domieszką jedwabiu. Jeszcze dzisiaj zaczynam szycie.

sewing patterns, szycie na maszynie, szycie ubrań, wykroje krawieckie anna, wykroje krawieckie simplicity

Po drugie, melduję wykonanie pierwszego etapu MAJOWEGO SEW ALONG*.

* Gwoli wyjaśnienia – SEW ALONG polega na tym, że wszyscy uczestnicy szyją rzecz z tego samego wykroju w tym samym czasie. Każdy szyje u siebie w domu i melduje na blogu Szczecin Szyje wykonywanie poszczególnych etapów. Dzięki SEW ALONG ma się motywację do szycia, a na koniec można podziwiać jak różne rzeczy powstały z jednego wykroju. Na majowe SEW ALONG wybrałyśmy uszycie topu nr 107 z Burdy 4/2013. W pierwszym tygodniu trzeba zrobić wykrój i zorganizować materiał, nici, itp.

szczecin szyje, majowe sew along,szycie na maszynie, szycie ubrań, wykroje krawieckie burda

Po trzecie, czas na kolejną porcję eko toreb na zakupy. Tym razem w wersji mini. Od razu dodam, że mam jeszcze dużo egzemplarzy do obfotografowania! Wszystkie torby są do nabycia na mojej Pakamerze. Zapraszam!

Połączenie kwiecistej i gładkiej czerwonej bawełny + czerwona podszewka:

blog o szyciu, eko torba, handmade bag, sewing, shopping bag, szycie, szycie na maszynie, torba na zakupy, torebka handmade

Bawełna w duże czerwone kwiaty i czarne paseczki na białym tle. W środku: w pierwszej torbie – pasiasta biało-czerwona podszewka; w drugiej – żółta podszewka.

IMG_5255 IMG_5240

Ciemnofioletowa bawełna w białe kropeczki + żółta podszewka:

IMG_5222

Bawełna w kolorowe motyle + żółta podszewka:

IMG_5235

Gruba impregnowana tkanina bawełniana w kury + czarna podszewka w białe prążki:

IMG_5248

Reklamy