Tagi

, , ,

English: As you problably know tommorow is the last day of Google Reader so I’d like to present you some alternatives. You can follow LRT blog:

  • via email
  • via Bloglovin’
  • via Feedly (which is probably the best RSS Reader right now and they also have some cool Apps for mobile phones)
  • via Facebook

I hope we will still be in touch!

Polish: Jutro zniknie Google Reader :( więc dziś szybko napiszę o kilku alternatywnych sposobach na śledzenie bloga LRT abyście zawsze mogli być na bieżąco z moimi poczynaniami.

1) Subskrypcja mailowa

Powiadomienia o nowych postach przychodzą na wskazaną skrzynkę mailową. Wystarczy kliknąć „Follow LRT via email” na lewym sidebarze.

follow kopia

2) Bloglovin’

Wchodzimy na stronę Bloglovin’, zakładamy konto i klikamy „follow”. W ten sposób można śledzić wiele blogów. Wszystkie nowe posty z obserwowanych blogów są widoczne na Waszym panelu.

bloglovin

3) Feedly

Obecnie jest to chyba najlepszy czytnik RSS. Wystarczy jedno kliknięcie aby wyeksportować dane z Google Reader’a. Feedly ma też aplikacje do czytania RSSów w telefonach komórkowych.

feedly kopia

4) Facebook

Po kliknięciu „lubię to” trzeba jeszcze kliknąć opcję „pokazuj w aktualnościach”.

facebook kopia

PS. Niektórzy niepokoją się, że ucichłam na blogu i na Facebooku. Nie martwcie się! Gdy skończę remontowanie mieszkania wszystko powróci do normy. Pozdrawiam zaniepokojone czytelniczki :* :*

Reklamy