Tagi

, , , , , , , , , ,

English: Some photos from our sewing workshops for kids. On 2nd and 5th August kids and their parents who attended Tall Ship Races in Szczecin could take part in making soft toys designed by Justine. Pauline, Yola and I went there to sew and help. as you can see the kids coul choose either a fish or an octopus or a yacht. We promise to organise other workshops ASAP as there was a huge interest in our classes.

For more information about Justine’s toys and workshops visit her Facebook.

Polish: Krótka fotorelacja z warsztatów szycia przytulanek dla dzieci i rodziców, które zorganizowała Justyna w ramach Tall Ship Races 2013. Paulina, Jola i ja stawiłyśmy się do pomocy oraz szycia zabawek (to autorskie wzory Justyny!). Nie przypuszczałam, że będzie aż takie wielkie zainteresowanie szyciem maskotek tymczasem już w piątek miałyśmy skompletowaną listę rezerwacji na poniedziałek! Było FANTASTYCZNIE. Postaramy jak najszybciej zorganizować kolejną edycję.

Zapraszam do śledzenia Facebooka „Mam Do Kogo Się Przytulić”, na którym ciągle pojawiają się nowe maskoty i tam też Justyna ogłosi datę kolejnych warsztatów.

Osoby spoza Szczecina, które nie mogą uczestniczyć w warsztatach zachęcam do kupienia sobie własnego przytulaka. Do wyboru macie praktycznie całe zoo :).

 

Reklamy