Tagi

, , , , , , , ,

English: Yesterday my sewing friends got together in Popularna Cafe for the third meeeting of sewing enthusiasts in Szczecin. Yet again I didn’t take a lot of photos as I was too busy fighting for the best fabrics during our swap party. Seriously!

Next meeting – 13th November 2013. More information on Facebook.

Polish: Wczoraj w Cafe Popularna odbyło się III Szczecińskie Spotkanie Szyciowe. Także tym razem nie zrobiłam zbyt wielu zdjęć bo byłam zbyt zajęta walką o najlepsze kąski podczas naszego krawieckiego swap party ale sami rozumiecie…

Takie spotkania to super sprawa – człowiek wraca do domu naładowany pozytywną energią i ogromną motywacją do szycia. Kolejne spotkanie odbędzie się 13 listopada 2013, więcej informacji i zapisy na Facebooku.

A tak wyglądał nasz szczeciński meeting – tym razem mieliśmy wśród gości nawet jednego pana:

Najfajniejszym łupem ze swapu przyniesionym przeze mnie do domu jest cudna śliwkowa bawełna w gejsze od Agaty- już wkrótce zaprezentuję na blogu torby uszyte z tego materiału. Poza tym wzbogaciłam się o laminowaną tkaninę w sarny, kilka płócienek koszulowych, bajerancką dzianinę na jesienną sukienkę, garść zamków i nici.

Co tu dużo pisać – fajnie było i już nie mogę się doczekać następnego spotkania.

IMG_7356 IMG_7357

 

Reklamy