Tagi

, , , , , , , , , ,

English: I feel spring in the air. Is it wishful thinking? I don’t know but I’ve made a spring-appropriate retro skirt with side pockets. I used a pattern from Burda 12/2011 and a cotton with pink zebra print from B-craft.pl online shop.

______________________________________________________________________

Na blogowej wyprzedaży zostało jeszcze parę tkanin, kilka zamków i duże pudło nowych czarnych włóczek. Zapraszam!

______________________________________________________________________

Polish: Witam po krótkiej przerwie urlopowej. Melduję, że już powróciłam do mojego komputera i maszyny i bardzo ale to bardzo chce mi się szyć :).

Na początku lutego uszyłam sobie pierwszą wiosenną rzecz (myślenie życzeniowe?) czyli spódnicę w stylu retro z bawełny w różowo-beżową zebrę. Długość w pół kolana, z tyłu zamek, kieszenie ukryte w bocznych szwach. Wykrój pochodzi z Burdy 12/2011, a tkanina ze sklepu B-craft.pl.

Print w różową zebrę to moja miłość od pierwszego wejrzenia mocno wsparta faktem iż posiadam zabójcze ciemnoróżowe sandały na obcasie doskonale pasujące do tej spódnicy. Niestety nie udało mi się dobrze uchwycić kolorów moim aparatem (intensywny róż i jasny beż) ale mam nadzieję, że wkrótce dodam lepsze zdjęcia spódnicy (a może i sandałów jak poczuję wenę) na mojej skromnej osobie. Za oknem coraz więcej słońca więc warunki do robienia zdjęć na mój blog o szyciu są coraz lepsze…

retro spódnica, spódnica w stylu retro, szycie na maszynie, wykroje burda, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawieckiretro spódnica, spódnica w stylu retro, szycie na maszynie, wykroje burda, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawieckiretro spódnica, spódnica w stylu retro, szycie na maszynie, wykroje burda, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki

to zdjęcie ukazuje nie tylko boczną kieszeń ale i prawdziwe kolory spódnicy