Tagi

, , , , , , ,

Polish: Wielofunkcyjna bluza z szarej dresówki to praca wspólna – moja i Marty. Marta przychodzi do mnie w każdy poniedziałek na lekcje szycia i na trzech ostatnich posiedzeniach pracowałyśmy nad poniższym odzieniem zainspirowanym ulubioną (a w zasadzie – świętej pamięci) bluzą mojej uczennicy. Tak więc najpierw narysowałam wykrój, a potem Marta pod moim okiem sama kroiła i szyła.

Bluza została uszyta z średnio grubej jasnoszarej dresówki pętelkowej (bez puszku). Ma kaptur i strategicznie przyszyte przyszyte metalowe zatrzaski pozwalające na upinanie przodów na różne sposoby. Wnętrze kaptura, worki kieszeni i lamówka zostały wykonane z czarno-zielono-szarej cienkiej tkaniny w robale zakupionej z Ikea.

Czas na zdjęcia – pozuje Marta :).

English: A multifuntional hoodie with big metalic clasps which allow to drape the fronts in various ways. I drafted the pattern inspired with an old favourite hoodie of my friend Marta. Then Marta, during her weekly sewing classes in my house, cut and sewed this piece of clothing on her own. I’m a very proud teacher today!

szycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówki

szycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówkiszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, szara dresówka, bluza z kapturem, wielofunkcyjna bluza, szycie bluzy z dresówki

Reklama