Tagi

, , , , , , ,

Polish: Prosta sukienka z granatowej dzianiny pikówki powstała błyskawicznie – w kilka gorących popołudniowych godzin. Jest dosyć krótka (przypominam, że szyłam z resztek po bluzie Niny) ale ze względu na luźny fason nie wygląda wyzywająco. Korzystałam z wykroju z Burdy 4/2013, w którym mocno zmniejszyłam pachy i zrezygnowałam z osobnego odszycia dekoltu. Ot taka prosta minisukienka w stylu lat 60tych.

Sukienkę zapina się na zamek ukryty w bocznym szwie. Z tyłu na karku ma małe pęknięcie zapinane na haczyk. Od środka wykończyłam sukienkę odszyciami i lamówkami z wzorzystej niebieskiej bawełny z B-craft.pl.

***

English: A simple minidress which I made of a kind of a quilted jersey. Short and sweet. I customised a pattern from Burda 4/2013 changing the neckline and shrinking the armholes. Inside the dress you can admire my hems made of blue cotton from B-craft.pl.

szycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burdaszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burdaszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burdaszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burdaszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burdaszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burdaszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, krawiectwo, sukienka handmade, szycie sukienki, wykroje Burda

Reklamy