Tagi

, , , , , , , , , , , ,

Polish: Minimalistyczny biały top z kontrastowym suwakiem na plecach został uszyty z grubej śmietankowej dzianiny otrzymanej w prezencie od Oli. Skroiłam go „na oko” bazując na jakimś starym burdowym wykroju na T-shirt z reglanowym rękawkiem. Fuksjowy zamek błyskawiczny na plecach zapina się z góry na dół co pozwala na częściowe rozpięcie tyłu.

Z tej samej dzianiny uszyłam też nobliwą letnią sukienkę, którą pokażę w następnym poście.

***

English: A simple white top with a neon zip in the back. I used some forgotten Burda pattern and a thick jersey which I got from one of my readers. I also made an elegant white summer dress of this fabric which I’m going to show in the next post.

szycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, wykroje burda, szycie T-shirtu, biały T-shirt, biały top, minimalistyczny top, suwak na plecachszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, wykroje burda, szycie T-shirtu, biały T-shirt, biały top, minimalistyczny top, suwak na plecachszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, wykroje burda, szycie T-shirtu, biały T-shirt, biały top, minimalistyczny top, suwak na plecachszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, wykroje burda, szycie T-shirtu, biały T-shirt, biały top, minimalistyczny top, suwak na plecachszycie na maszynie, szycie ubrań, blog o szyciu, blog krawiecki, wykroje burda, szycie T-shirtu, biały T-shirt, biały top, minimalistyczny top, suwak na plecach

Reklamy