Tagi

, , , , , , , , ,

Polish: Grantowa sukienka maxi z opadającym ramieniem uszyta z dzianiny z dna szuflady. W pasie gumka, dekolt wykończony lamówką ze skosu. Wykrój zrobiłam sama ale zanim padniecie na kolana przed moim geniuszem konstrukcyjnym muszę wyznać, że jest bardzo prosty – góra to 2 trapezy, a dół ma kształt prostokąta. Prościzna.

***

English: A super easy (yet very effective) maxi dress which I made of a navy jersey. I drew the pattern myself but to be honest it’s very simple. I also made another dress using this pattern which I’m gonna present next time so stay tuned!

blog krawiecki, blog o szyciu, krawiectwo, sukienka maxi z dzianiny, dzianinowa sukienka, granatowa dzianina, szycie dzianiny, szycie na maszynie, szycie na overlcoku, szycie ubrańblog krawiecki, blog o szyciu, krawiectwo, sukienka maxi z dzianiny, dzianinowa sukienka, granatowa dzianina, szycie dzianiny, szycie na maszynie, szycie na overlcoku, szycie ubrańblog krawiecki, blog o szyciu, krawiectwo, sukienka maxi z dzianiny, dzianinowa sukienka, granatowa dzianina, szycie dzianiny, szycie na maszynie, szycie na overlcoku, szycie ubrań