Tagi

, , , , , , ,

Polish: Tak wygląda moja nowa narzutka/ bluza/ whatever uszyta z czarnej pikowanej dzianiny. Moja rodzina ochrzciła ją mianem Batmana :). Jest to rzecz prosta do uszycia lecz bardzo trudna do sfotografowania zwłaszcza w obecnych (pochmurnych) okolicznościach przyrody więc wybaczcie średnią jakość zdjęć.

Najlepszy szczegół zostawiłam na koniec… otóż bluzę uszyła dla mnie moja mama! Moja rodzicielka uszyła też sobie zimowy płaszcz z wełny z długim włosem, oczywiście bez korzystania z żadnego wykroju… Na razie musicie mi uwierzyć na słowo bo pojechałam na niedzielny obiadek do mamy bez aparatu ale niedługo postaram się udokumentować to dzieło.

IMG_6854 IMG_6841 IMG_6851***

English: To cut the long Polish version short – my mum made me a warm black wrap (or maybe I should call that a pullover?). So you can say we have a seamstress’ gene in our family tree.

Besides, I decided to re-start my online shop and this is why I want to make a quick sale of the eco friendly grocery bags. If you wanna buy a 100% handmade x-mas gift for mere 33zł (10$) you know how to reach me :).