Tagi

, , , ,

Polish: Mój nowy zimowy szal zrobiony na drutach jest naprawdę wielki: 60x215cm. Prawie jak koc :). Zrobiony ściegiem francuskim czyli samymi prawymi oczkami w rzędach odchodzących i przychodzących. Na początku myślałam żeby udzierać sobie szalik ażurowy ale przerosło to moje obecne umiejętności dziewiarskie. Kolor – gołębi szary. Włóczka jest trochę cieniowana (raz ciemniejsza, raz jaśniejsza) ale chyba mało to widać.

***

English: My latest knitting project – a huge warm winter scarf. And precisely it’s 60x215cm big. Winter is coming y’all.

wielki zimowy szal zrobiony na drutach, szalik handmade, szal handmade, robienie na drutach, dzierganiewielki zimowy szal zrobiony na drutach, szalik handmade, szal handmade, robienie na drutach, dzierganiewielki zimowy szal zrobiony na drutach, szalik handmade, szal handmade, robienie na drutach, dzierganiewielki zimowy szal zrobiony na drutach, szalik handmade, szal handmade, robienie na drutach, dzierganiewielki zimowy szal zrobiony na drutach, szalik handmade, szal handmade, robienie na drutach, dzierganie

Reklama