Tagi

, , , , , , , , , , , , ,

Polish: Oto uszyte przeze mnie poduszki z owcami. Z jednej strony prosty patchwork z pasków o szerokości 1 cala, z drugiej bohaterowie kultowego filmu „Wallace i Gromit”. Jak widać wybiegam myślami ku Wielkanocy. ;)

W skład owczego kompletu wchodzą dwie poszewki 40x40cm i jedna 45x45cm. Wszystkie obszyte własnoręcznie zrobioną szarą lamówką w białe gwiazdki. Poszewki zapina z boku się na przezroczyste guziki.

***

English: Handmade pillows (pillow covers) with sheep. They were quite easy to make and I dare say they’ll be a great decoration for Easter, don’t you think?

jak uszyćpoduszki z owcami, poduszka z owcą, wallace i gromit, poduszka patchworkowa, poduszka patchwork, prosty patchwork, patchwork z pasków, ładne tkaniny, bawełna patchworkowa, szycie na maszynie, szycie patchworków, szycie poduszek, poduszka handmade

poduszki z owcami, poduszka z owcą, wallace i gromit, poduszka patchworkowa, poduszka patchwork, prosty patchwork, patchwork z pasków, ładne tkaniny, bawełna patchworkowa, szycie na maszynie, szycie patchworków, szycie poduszek, poduszka handmadepoduszki z owcami, poduszka z owcą, wallace i gromit, poduszka patchworkowa, poduszka patchwork, prosty patchwork, patchwork z pasków, ładne tkaniny, bawełna patchworkowa, szycie na maszynie, szycie patchworków, szycie poduszek, poduszka handmadepoduszki z owcami, poduszka z owcą, wallace i gromit, poduszka patchworkowa, poduszka patchwork, prosty patchwork, patchwork z pasków, ładne tkaniny, bawełna patchworkowa, szycie na maszynie, szycie patchworków, szycie poduszek, poduszka handmadepoduszki z owcami, poduszka z owcą, wallace i gromit, poduszka patchworkowa, poduszka patchwork, prosty patchwork, patchwork z pasków, ładne tkaniny, bawełna patchworkowa, szycie na maszynie, szycie patchworków, szycie poduszek, poduszka handmadepoduszki z owcami, poduszka z owcą, wallace i gromit, poduszka patchworkowa, poduszka patchwork, prosty patchwork, patchwork z pasków, ładne tkaniny, bawełna patchworkowa, szycie na maszynie, szycie patchworków, szycie poduszek, poduszka handmade

Zapisz