Tagi

, , , , , , , , , , , , ,

Polish: Letnia bluzeczka uszyta z haftowanego batystu bawełnianego. Fason uroczy i łatwy w szyciu. Największym problemem było zdobycie odpowiedniej tkaniny.

Muszę się Wam jednak przyznać, że owo białe maleństwo nie jest pozbawione pewnych niedoskonałości. Pachy są trochę za głębokie bo szyłam „na oko” i tak mi wyszło. Ptaszki na dole nie wypadają na środku przodu ale poświęciłam symetrię przodu na rzecz eleganckiego szwu na środku tyłu. No i trochę krótki mi wyszedł ten top… ale po prostu nie miałam więcej szmaty.

Niemniej jednak następnym razem uszyję ten fason IDEALNIE!

jak uszyć

English: Cute summer top made of light embroided cotton. The blouse has its flaws but next time I’m gonna make it perfect. You’ve probably heard that before – practice makes master. And I practise sewing A LOT.

szycie, szycie ubrań, szycie na maszynie, jak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, wykroje Burda, ubrania handmade, haftowany batyst, haftowana bluzka, bluzka z odsłonietymi ramionami, retro szycie, retro ubrania handmade, bluzka z haftem

szycie, szycie ubrań, szycie na maszynie, jak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, wykroje Burda, ubrania handmade, haftowany batyst, haftowana bluzka, bluzka z odsłonietymi ramionami, retro szycie, retro ubrania handmade, bluzka z haftemIMG_3941szycie, szycie ubrań, szycie na maszynie, jak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, wykroje Burda, ubrania handmade, haftowany batyst, haftowana bluzka, bluzka z odsłonietymi ramionami, retro szycie, retro ubrania handmade, bluzka z haftemszycie, szycie ubrań, szycie na maszynie, jak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, wykroje Burda, ubrania handmade, haftowany batyst, haftowana bluzka, bluzka z odsłonietymi ramionami, retro szycie, retro ubrania handmade, bluzka z haftem

Zapisz