Tagi

, , , , , , , , , , , , ,

Polish: Złapałam kimonowego bakcyla :) oto kolejne kimono uszyte z bawełny w kolorowe kwiecisto-liściaste wzory. Wykrój ten sam co ostatnio tylko nowe kimono jest trochę dłuższe niż to pierwsze w nasturcje.

Szykujcie się psychicznie na kolejne kimona bo posypały mi się zamówienia od koleżanek i rodziny. Bo wiecie… Boże Narodzenie już tuż tuż i czas zacząć myśleć o prezentach.

***

PS. Tak jak nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji tak nikt się nie spodziewał fali upałów w Szczecinie w połowie września. Osłabiona walką z gorącem (#hateit) wypadłam z rytmu publikowania postów, które miałam zaplanowane na wrzesień. Aby nie postować lekkich fatałaszków w mroźne grudniowe wieczory ogłaszam co następuje:

  • w tym tygodniu na blogu LRT będzie seria kimonowa i co 2 dni pokażę nowe kimono
  • w kolejnym tygodniu będzie seria o dżinsowych DIY
  • i w trzecim tygodniu nastąpi seria T-shirtowa.

jak uszyćEnglish: I got hooked on making kimonos. Have a look at the new one I’ve sewn recently and prepare mentally on some more to come. I’ve got quite a few orders for kimonos from my friends ‚coz you know… Christmas is coming and this year we’re gonna be really prepared.

bawełniane kimono, blog krawiecki, blog o szyciu, blog szyciowy, cotton kimono, jak uszyć, kimono handmade, kimono szycie, sewing kimono, szycie, szycie na maszynie, szycie ubrań, ubrania handmade, wykroje Burdabawełniane kimono, blog krawiecki, blog o szyciu, blog szyciowy, cotton kimono, jak uszyć, kimono handmade, kimono szycie, sewing kimono, szycie, szycie na maszynie, szycie ubrań, ubrania handmade, wykroje Burdabawełniane kimono, blog krawiecki, blog o szyciu, blog szyciowy, cotton kimono, jak uszyć, kimono handmade, kimono szycie, sewing kimono, szycie, szycie na maszynie, szycie ubrań, ubrania handmade, wykroje Burdabawełniane kimono, blog krawiecki, blog o szyciu, blog szyciowy, cotton kimono, jak uszyć, kimono handmade, kimono szycie, sewing kimono, szycie, szycie na maszynie, szycie ubrań, ubrania handmade, wykroje Burdabawełniane kimono, blog krawiecki, blog o szyciu, blog szyciowy, cotton kimono, jak uszyć, kimono handmade, kimono szycie, sewing kimono, szycie, szycie na maszynie, szycie ubrań, ubrania handmade, wykroje Burdaimg_4396

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama