Tagi

, , , , , , , , , ,

English: Czasami trzeba uszyć coś nieskomplikowanego do chodzenia po domu. Tadaaam! Oto dwie proste bluzy z reglanowymi rękawami i przedłużonym tyłem. Jestem w fazie testowania własnego wykroju na idealną bluzę i już wiem, że następnym razem skroję wszystko tak jak bluzę w batmany ale wykończę przy szyi jak tę w robale.

Obie dresówki pochodzą z Fabic Shop’u czyli najpiękniejszego szczecińskiego sklepu z tkaninami, który niedawno obchodził swoje urodziny i z tej okazji właściciele odpalili sklep internetowy. Możecie tam kupić zarówno ich autorskie bawełny i dzianiny, jak i klasyczne gładkie dresówki, ściągacze, minky, tiule, panele na poduszki, pasmanterię, i wiele innych przydatnych w szyciu bajerów.

Dodam, że ta dzianina w robaki jest SUPER. Nie wiem jak Iwona z Michałem ją produkują ale jest gładka, miękka, nie mechaci się i nie obłazi. Normalnie magia a nie dresówka! ;)

jak uszyć

English: Simple sweatshirts with fun prints – you know you need one, don’t you? I’m testing my own pattern for an ideal sweatshirt and I’m very close to perfection.

jak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, szycie na maszynie, szycie ubrań, prosta bluza z dresówki, łatwa bluza dresówka, szycie dresówki, dresówka szczecin, tkaniny szczecin, sklep z tkaninami szczecinjak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, szycie na maszynie, szycie ubrań, prosta bluza z dresówki, łatwa bluza dresówka, szycie dresówki, dresówka szczecin, tkaniny szczecin, sklep z tkaninami szczecinjak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, szycie na maszynie, szycie ubrań, prosta bluza z dresówki, łatwa bluza dresówka, szycie dresówki, dresówka szczecin, tkaniny szczecin, sklep z tkaninami szczecinjak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, szycie na maszynie, szycie ubrań, prosta bluza z dresówki, łatwa bluza dresówka, szycie dresówki, dresówka szczecin, tkaniny szczecin, sklep z tkaninami szczecinjak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, szycie na maszynie, szycie ubrań, prosta bluza z dresówki, łatwa bluza dresówka, szycie dresówki, dresówka szczecin, tkaniny szczecin, sklep z tkaninami szczecinimg_5888

jak uszyc, blog krawiecki, blog o szyciu, szycie na maszynie, szycie ubrań, prosta bluza z dresówki, łatwa bluza dresówka, szycie dresówki, dresówka szczecin, tkaniny szczecin, sklep z tkaninami szczecin

proszę zwrócić uwagę na to idealne podłożenie wykonane podwójną igłą na maszynie stebnówce #duma

Zapisz

Zapisz

Reklamy