Tagi

, , , , ,

Polish: Kochani, po długim namyśle postanowiłam pójść z duchem czasu czyli skończyć z blogowaniem i przenieść się z moim szyciem na Instagrama.

Blog LRT zostaje dziś definitywnie zamknięty ale pozostawię go w sieci „dla potomnych”. Komentowanie postów zostało wyłączone. Fanpage na Facebooku będzie wkrótce skasowany.

Dziękuję Wam za 7 lat wspólnego szycia, ogromne wsparcie i mnóstwo miłych komentarzy. I nie martwcie się o mnie – historia LRT kończy się happy endem. Pół roku temu zrobiłam to o czym zawsze marzyłam. Rzuciłam wszystko i zajęłam się krawiectwem na poważnie. Teraz codziennie rano jadąc do pracy myślę sobie jaką jestem szczęściarą i czemuż nie zrobiłam tego wcześniej.

Gdyby nie Wy i ten blog nigdy bym się na to nie odważyła.

Zatem do zobaczenia na Instagramie i pamiętajcie: bez prucia się nie liczy!

jak uszyćEnglish: This is it guys. LRT blog has run its course and this is my last post here.

I decided to quit blogging and focus my online presence solely on Instagram. The comments on the blog have been turned off, LRT Facebook fanpage and other social media except for Instagram will be soon deleted.

Thank you very much for all the love, support and sewing tips which I received from you over the years. You were and you still are the best. And don’t worry about me – the story of LRT ends with a happy ending. Six months ago I finally did what I had always wanted to do and I pursuited a new career in the only field I truly love. Now I spend my days surrounded by beautiful fabrics, sewing patterns and like-minded people and I LOVE IT.

So, see you soon on Instagram and remember: keep calm and sew on!

Zapisz

Reklama