Tagi

, , , , , , , , , , , , ,

Polish: Drugi całoroczny wianek handmade na ścianę wykonany z czerwonego lnu, pasiastej bawełny, wstążek i guzików. Wszystkie serduszka uszyłam sama na maszynie i wypełniłam wkładem poliestrowym. To tyle. Bardzo się cieszę, że udało mi się twórczo wykorzystać dwie słomiane bazy, które znalazłam na dnie szafy z przydasiami :).

***

English: A decorative handmade wreath to put on the wall or the door. It’s made of red linen, stripy cotton, ribbons and buttons.

That’s all for now as I’m literally sitting on my suitcase and waiting for the bus to the airport. Holidays, here I come!

dekoracje domowe, handmade wreath, koronka, len naturalny, czerwony wianek, czerwono-biały wianek, shabby chic, wianek całoroczny, wianek DIY, wianek handmade, wianek na drzwi, wianek na ścianę, wianek z kokardami, wianek z sercami IMG_5098 IMG_5086 dekoracje domowe, handmade wreath, koronka, len naturalny, czerwony wianek, czerwono-biały wianek, shabby chic, wianek całoroczny, wianek DIY, wianek handmade, wianek na drzwi, wianek na ścianę, wianek z kokardami, wianek z sercamidekoracje domowe, handmade wreath, koronka, len naturalny, czerwony wianek, czerwono-biały wianek, shabby chic, wianek całoroczny, wianek DIY, wianek handmade, wianek na drzwi, wianek na ścianę, wianek z kokardami, wianek z sercami

Reklamy